O mnie

Witam!

Na pewno znacie tą historię:

„Mężczyzna wraca do domu i widzi taki oto obrazek: pięcioro dzieci szaleje, umorusane, mieszkanie wygląda jakby przeszło przez nie tornado, zabawki i ciuchy porozrzucane, telewizor wyje, pies szczeka, gazety porozrzucane… A w kuchni… Lepiej nie mówić, jedzenie na podłodze, na kuchence spalone garnki, w zlewie stosy naczyń, brudna podłoga, drzwi od lodówki otwarte… Mężczyzna szuka żony, gdy znalazł, ona go pyta z uśmiechem, jak minął mu dzień. On patrzy na nią i pyta zdezorientowany: „Co tutaj dzisiaj się wydarzyło?”. Żona na to: „Wiesz, każdego dnia, gdy wracasz z pracy do domu, pytasz, co ja robiłam przez cały dzień?”. „Tak – potakuje mąż”. Na co żona: „No właśnie, to dzisiaj nic nie zrobiłam”.”

Wprawdzie nie mam piątki dzieci, psa ani telewizora, ale i tak dużo się u nas dzieje. Wychowywanie Szczypiorka (’11) i Rzodkiewka (’16), zwanych też MM’sami, sprawia, że ja sama przeżywam drugie dzieciństwo. Kreatywnie, ekologicznie i podróżniczo!

Mojego bloga dedykuję wszystkim cichym bohaterom dnia codziennego. Liczę na Wasze komentarze i aktywny udział w dyskusjach, dzięki czemu będę wiedziała czy warto dzielić się moim doświadczeniem 🙂

Pozdrawiam i zapraszam do lektury!

IMG_6436 (2)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *